T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Sultan Abdülhamid Han
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Üroloji


Üroloji Servisine bağlı yatarak tedavi gören hastalara hizmet verilen klinik bölümü haricinde, Poliklinik, Taş Kırma Ünitesi, Sistoskopi ve Ürodinami merkezlerinde ayaktan muayene hizmeti verilmektedir. Polikliniklerde askeri personel, emekli askeri personel ve bunların yakınları ile kontenjan dahilinde SGK’lı ve diğer sivil hastalara da sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Kliniğimiz kurulduğu yıllardan bu yana, açık ve endoskopik her türlü ürolojik cerrahinin, üroonkolojik cerrahilerin tümünün yapıldığı, özellikle testis tümörü konusunda referans merkezi konumundadır.

Taş kırma ünitemizde kullanılan ESWL (Taş kırma) cihazı, Dünya’nın en iyi cihazlarından biri olup, son teknoloji ürünüdür ve ülkemizde kullanılan en başarılı cihazlardan biridir.

Polikliniğimizde, haftanın birer günü öğleden sonra üroonkoloji, çocuk ürolojisi, androloji, kadın ürolojisi, endoüroloji-taş hastalıkları polikliniklerinde, konusunda uzman öğretim üyelerince hasta muayenesi yapılmaktadır. Bu konular ile ilgili her türlü cerrahi kliniğimizde yapılabilmektedir.

 

DOKTORLAR

 

Doç. Dr. Ferhat ATEŞ

 

 Doç. Dr. Ferhat ATEŞ.pdf
Doç. Dr. Ömer YILMAZ

 

 Doç.Dr.Ömer YILMAZ.pdf
Op. Dr. Caner EDİZ

 

 Op.Dr.Caner EDİZ.pdf
Uzm. Dr. Hüseyin HAYİT

 

Uzm. Dr. Hüseyin HAYİT.pdf
Op. Dr. Serkan AKAN

 Op.Dr.Serkan AKAN.JPG

 Op.Dr.Serkan AKAN.pdf
Uzm. Dr. Umut SARIOĞULLARI

 

 Uzm.Dr.Umut SARIOĞULLARI.pdf
Uzm. Dr. Mahmut Taha ÖLÇÜCÜ

 Uzm.Dr. Mahmut Taha Ölçücü.jpg

Uzm. Dr. Mahmut Taha ÖLÇÜCÜ.pdf
 Ass. Dr. Yunus Emre KIZILKAN

 

 Asistan Doktor Yunus Emre KIZILKAN.pdf
Ass. Dr. M.Cihan TEMEL

 

Ass.Dr.M.Cihan TEMEL.pdf